Bulwar des Capucines

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Bulwar des Capucines Bulwar des Capucines

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Mroczny, mglisty pejzaż miejski.
Paryż w drugiej połowie XIX wieku, zmienił swe oblicze. Opinia publiczna wstrząsneły zmiany wprowadzone przez Napoleona III.Zadanie wielkiej pzrebudowy miasta, cesarz powierzył baronowi Haussmannowi, prefektowi departamentu Sekwany. Chodziło o nadanie Paryżowi , jako stolicy cesarstwa harmonijnego wygladu i stonowanego splendoru. Projekt zakładał bezlitosne wyburzenie srednioweicznych dzielnic i ich wąskich uliczek, sprzyjajacych budowie barykad. Na ich miejszce powstały szerokie arterie, bulwary, charakteryzujace do dziś strukturę uliczna Parzyża. W latach 60-tych Paryż przekształcił sie w wielki plac budowy. Zburzeniu uległo 20 tysiecy starych budynków, a postawiono 40 tys nowych. Powstały tez nowe mosty, wielkie hale
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password