Most kolejowy w Argenteuil

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Most kolejowy w Argenteuil Most kolejowy w Argenteuil

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Piękny impresjonistyczny obraz dla Twojego domu. Marynistyka, nastrój, soczysta kolorystyka.

"Impresja - wschód słońca" Claude'a Moneta pochodzi nazwa kierunku w malarstwie - impresjonizmu. Dzieło, wykonane techniką olejną na płótnie, po raz pierwszy pokazane zostało na wystawie w 1874 r. Obecnie znajduje się w Muzeum Marmottan w Paryżu. Tematem obrazu jest port w Hawrze zasnuty poranną mgłą, przez którą przebija się wschodzące słońce. Na pierwszym planie widoczne są ciemne sylwetki dwóch rybackich łodzi, wypływających na poranny połów. Jedna z łódek jest na tyle blisko, że można dostrzec siedzące w niej osoby. W oddali, na tle nieba wyrastają maszty przycumowanych okrętów oraz dźwigi portowe. Pomarańczowa kula słońca rzuca na wodę swoje odbici
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password