Artysta z rodziną w ogrodzie

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Artysta z rodziną w ogrodzie Artysta z rodziną w ogrodzie

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Claude Monet Istnieje wiele zachowanych portretów Moneta, autoportrety, wizerunki pędzla jego przyjaciół min Moneta i Renoire’a fotografie ?Nadara i Cariata. Dzięki tym malarzom, znamy rysy jego twarzy na różnych etapach życia. Do naszych czasów przetrwało również wiele opisów wyglądu Moneta, szczególnie z lat, kiedy był już uznanym malarzem, obiektem zainteresowania dziennikarzy i koneserów sztuki, krytyków. W roku 1919, wiódł pustelnicze Zycie w Giverny, niedaleko Vernon-sur-Seine. Portrety i opisy, przedstawiają nam człowieka zmiennego i niezrównoważonego. Ciągłe niezadowolenie z siebie, zmiany nastroju, przesadzona drobiazgowość, troski podeszłego wieku, zestawione były z krańcową indywidualnością. Szlak twórczości Moneta był podobny do ścieżek art
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password