Bukiet słoneczników

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Bukiet słoneczników Bukiet słoneczników

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Bouquet of Sunflowers, Słoneczniki Moneta. Bukiet słoneczników Moneta. Słoneczniki w wazonie. Mnogość gatunków oraz różnorodność kolorów kwiatów urzekły nie jednego artystę na przestrzeni wieków. Nurt martwej natury znany był już w starożytności, choć wtedy tak tego tak nie nazywano. Okazuje się, że kwiaty urzekają nie tylko ogrodników, producentów, którzy tworzą coraz to nowsze gatunki, ale również artystów. Jednym z przedstawicieli najwybitniejszych francuskich malarzy XIX wieku, zwanym „ojcem sztuki nowoczesnej” był Edouard Manet. Niestety malarz ten jest często mylony z Monetem. W XIX wieku we Francji tematykę i sposób malowania wyznaczały założenia Akademików, hołdujących sztuce antyku. Manet należał do pierwszych artystów, którzy zbuntowali się prz
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password