Most Drogowy w Argenteuill

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Most Drogowy w Argenteuill Most Drogowy w Argenteuill

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Pięknie prezentujący się we wnętrzu domu, w biurze, na ścianie obraz olejny ręcznie malowany. Wspaniały pejzaż, marynistyka, łódki, żaglowce, wg Mistrza Moneta. Impresjonizm w najwyższym wydaniu. Czysta, ciekawa kolorystyka, woda, światło słoneczne ujęte na obrazie sprawiają, że przekazuje on ciepło i radość na duszę oglądającego.
Cena nie obejmuje ramy.

Grubo nałożona farba. Obreaz dostępny do wysłania w ok 3-4 dni robocze.
"Ludzie nie chcą niczego oprócz Monetów. Wydaje się, że on nie może nadążyć z malowaniem, aby zaspokoić popyt." (Camille Pissarro) Słynne cykle obrazów namalowane przez Moneta, to: Stogi siana (1890-1891); Katedra w Rouen (ponad 40 wersji); Londyn i Tamiza (1904); Wenecja (1908); Nenufary (1916-1926). "Artys
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password