Śniadanie -Lunchon

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Śniadanie -Lunchon Śniadanie -Lunchon

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kopia obrazu.
Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie. Każdy format.
Powyżej prezentuję rzeczywiste zdjęcie namalowanego obrazu :-)

Śniadanie , wg Clauda Moneta, to piekny obraz na lata, do wnętrza Twojego domu. Soczyste kolory, Puentylizm, styl impresjonizmu, doskonale pasuje do stylowych mebli.

Obraz Mistrza, zdaje sie pochwalać piekno życia codziennego, pochwała bliskich osób artysty, umiejetność dostrzegania w nich peezji, głębi. Widać w tym obrazie subtelnośc i zróznicowanie, sielankę. Upodobanie do otaczającego krajobrazu, scen na powietrzu. Na poczatku lat siedemdziesiątych widać, że Monet odchodzi powoli od scen figuratywnych i zwraca się ku pejzażowi, któremu nadaje wymiar niemal ludzki. Percepja natur
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password