Kobiety w ogrodzie

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Kobiety w ogrodzie Kobiety w ogrodzie

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Ogromny obraz w oryginale w formacie 255 cm x 205 cm olej na płótnie.
Na zamówienie, kopia, reprodukcja obrazu. Po otrzymaniu zlecenia i namalowaniu obrazu, wysyłam zdjęcie na adres mailowy.

Technika malowania, wykonania obrazu, wskazuje na to, że był namalowany prawie w całości w plenerze. Na wyschniętą farbę, nałożono potem niewielkie poprawki. Bogata gra świateł i cieni w liściach, roślinności ukazanej na obrazie. Do obrazów olejnych często Mistrzowi pozowała jego przyszła żona Camille Doncieux, którą poślubił w 1870 roku. Ponieważ malarz dobrze znał się na ówczesnej modzie, doskonale i precyzyjnie odtworzył szczegóły, draperie kobiecych strojów.
Obrazowi zarzucano brak więzi między przedstawionymi postaciami, co było jedną z przyczy
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password