Japoński mostek

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Japoński mostek Japoński mostek

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Monet stworzył wspaniałe widoki swojego ogrodu. Staw nenufarów z japońskim mostkiem w Giverny był stałym źródłem inspiracji malarza. Artysta powiedział on kiedyś: "Podstawowym elementem jest lustro wody, co chwilę zmieniające wygląd." Przepływająca chmura, lekki wiatr, lub zmiana oświetlenia "niezauważalna niewprawnym okiem" dla niego przekształcały wygląd stawu. Płótna z liliami wodnymi bardzo różnią się nastrojem: niektóre są delikatne i blade, podczas gdy inne pełne są energii, różnorodnej kolorystyki. Japoński mostek w ogrodzie w Giverny malowany był w 1899 roku, gdy podrosły rośliny. Pojawił się on w pierwszej wersji Nenufarów "Staw z nenufarami" w 18 wersjach malowanych przez około 20 lat. Ogród Moneta w Giverny jest do dzisiaj troskliwie pielęgnowany
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password