Japoński Mostek

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Japoński Mostek Japoński Mostek

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Japoński mostek, piękny, skomplikowany, impresjonistyczny pejzaż malowany przez Moneta w jego ogrodzie. Kolorystyka monochromatyczna, zielenie, nenufary, lilie wodne, trzciny, w dali charakterystyczna wierzba płacząca. Obraz namalowany ręcznie, kopia, reprodukcja.
Dostępny od zaraz, gotowy do wysyłki. Ma zamalowane boki.
Rzeczywiste zdjęcie obrazu. Głęboka, wyrazista faktura, grubo nałożona farba. Piękny prezent dla bliskiej Ci osoby. Doskonały do stylowych wnętrz.
Zainteresowanie Moneta motywem nenufarów, jest szczególnie wymowne, jesli weźmiemy pod uwagę, że malując tę serię, był juz w podeszłym wieku. Ponad wszystko, pociągały go jasne i piekne widoki własnego ogroduw Giverny. Do dzisiaj ogród ten jest dla zwiedzających prawdziwa gratką.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password