Wiosna w Giverny

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Wiosna w Giverny Wiosna w Giverny

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Piękny, bogaty pejzaż namalowany przez artystę w jego ogrodzie. Przepyszna wiosna, kwitnące drzewa, delikatne, różowe jabłonie, w zestawieniu z mocnym, błękitem nieba, kobaltami, błękitem królewskim, i soczystą trawą. Obraz wyjątkowy, pasujący zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i do stylowych mebli. Wspaniały prezent na lata dla bliskiej Ci osoby. Ciekawa kolorystyka obrazu doda świeżości i rześkości wnętrzom Twojego domu. Impresjonizm. Drzewa owocowe.

Obraz można zamówić w innym, dowolnym formacie, także podłużnym, jak na przykładowych zdjęciach.
Obrazy olejne ręcznie malowane, można powiesić w reprezentacyjnym salonie, biurze, w firmie lub w domu. Spełniają rolę dopełnienia, oddalają jeszcze wizualnie ścianę, tym samym powiększając wizualn
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password