Śniadanie w ogrodzie

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Śniadanie w ogrodzie Śniadanie w ogrodzie

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Obraz Mistrza, zdaje się pochwalać piękno życia codziennego, pochwała bliskich osób artysty, umiejetność dostrzegania w nich peezji, głębi. Widać w tym obrazie subtelność i zróznicowanie, sielankę. Upodobanie do otaczającego krajobrazu, scen na powietrzu. Na początku lat siedemdziesiątych widać, że Monet odchodzi powoli od scen figuratywnych i zwraca się ku pejzażowi, któremu nadaje wymiar niemal ludzki. Percepja natury naśladuje tu niejako sposób patrzenia zwykłego człowieka, odsłaniając jednocześnie jego uczucia, olśnienia, kiedy to znajomy świat, do którego przywykliśmy, wydaje się całkiem przemieniony, bajkowy. Subiektywny charakter malarstwa jest widoczny także w późniejszych latach twórczości malarskiej Claude'a Moneta.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password