Portret Damy z różą

Artysta: Axentowicz Teodor

Zapytaj o cenę obrazu
Portret Damy z różą Portret Damy z różą

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Obrazy olejne gotowe i na zamówienie. Galeria Autorska ART-EMI. Galeria obrazów: www.obrazy.org , www.art-emi.pl Malarstwo, kwiaty, portrety, abstrakcje, pejzaże, kopie obrazów znanych Mistrzów. Wysyłka kurierem , cała Polska Ten obraz jest dostępny na zamówienie. Obraz olejny namalowany ręcznie będący kopią Wymiary obrazu (szerokość x wysokość). Technika wykonania: Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie. Płótno naciągnięte na drewniany blejtram o grubości 2 cm. Boki obrazu są zamalowane, dzięki czemu obraz nadaje się do powieszenia na ścianie. Powyższe zdjęcie (tak jak każde na stronie internetowej mojej galerii) jest rzeczywiste. To znaczy przedstawia namalowany przeze mnie obraz, który oferuję w sprzedaży.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password