Lilie wodne

Zapytaj o cenę obrazu
Lilie wodne Lilie wodne

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji
Kopia obrazu.
Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie. Każdy format.
Piękny impresjonistyczny obraz dla Twojego domu. Impresjonizm, nastrój, soczysta kolorystyka. Bogactwo kwiatów, przepyszny ogród Moneta.

Kwiaty w nurcie impresjonizmu Jednym z głównych twórców impresjonizmu w sztuce był francuski malarz - Claude Monet. Od tytułu jego obrazu - "Impresja, Wschód słońca", powstała nazwa całego nurtu w malarstwie XIX wieku. Impresjoniści specjalizowali się w utrwalaniu przelotnego wrażenia światła oraz koloru, a obrazy musiały być malowane w dość szybkim tempie, ze względu na stale zmieniającą się przyrodę i to co się w niej dzieje. Mniejszy nacisk w obrazach kładli na kształt, przestrzeń i bryłę.Monet - Wazon z malwami
Kopia obrazu.
Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie. Każdy format.
Piękny impresjonistyczny obraz dla Twojego domu. Impresjonizm, nastrój, soczysta kolorystyka. Bogactwo kwiatów, przepyszny ogród Moneta.

Kwiaty w nurcie impresjonizmu Jednym z głównych twórców impresjonizmu w sztuce był francuski malarz - Claude Monet. Od tytułu jego obrazu - "Impresja, Wschód słońca", powstała nazwa całego nurtu w malarstwie XIX wieku. Impresjoniści specjalizowali się w utrwalaniu przelotnego wrażenia światła oraz koloru, a obrazy musiały być malowane w dość szybkim tempie, ze względu na stale zmieniającą się przyrodę i to co się w niej dzieje. Mniejszy nacisk w obrazach kładli na kształt, przestrzeń i bryłę.Monet - Wazon z malwami Popularna jest seria obrazów Claude Moneta z cyklu Nenufary. Kwiaty te, w dosłownym znaczeniu tego słowa zafascynowały i urzekły artystę. Malował je bez przerwy w ostatnich latach życia i można powiedzieć, że stały się jego obsesją, do której sam się przyznawał. Obrazy współczesne też przedstawiają martwą naturę, a częstym malowanym elementem są właśnie kwiaty.
Claude Monet

Opis

Nazwa Oryginalna
Water Lilies (The Clouds)

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password