Bukiet słoneczników

Zapytaj o cenę obrazu
Bukiet słoneczników Bukiet słoneczników

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji
Bouquet of Sunflowers, Słoneczniki Moneta. Bukiet słoneczników Moneta. Słoneczniki w wazonie. Mnogość gatunków oraz różnorodność kolorów kwiatów urzekły nie jednego artystę na przestrzeni wieków. Nurt martwej natury znany był już w starożytności, choć wtedy tak tego tak nie nazywano. Okazuje się, że kwiaty urzekają nie tylko ogrodników, producentów, którzy tworzą coraz to nowsze gatunki, ale również artystów. Jednym z przedstawicieli najwybitniejszych francuskich malarzy XIX wieku, zwanym „ojcem sztuki nowoczesnej” był Edouard Manet. Niestety malarz ten jest często mylony z Monetem. W XIX wieku we Francji tematykę i sposób malowania wyznaczały założenia Akademików, hołdujących sztuce antyku. Manet należał do pierwszych artystów, którzy zbuntowali się prz
Bouquet of Sunflowers, Słoneczniki Moneta. Bukiet słoneczników Moneta. Słoneczniki w wazonie. Mnogość gatunków oraz różnorodność kolorów kwiatów urzekły nie jednego artystę na przestrzeni wieków. Nurt martwej natury znany był już w starożytności, choć wtedy tak tego tak nie nazywano. Okazuje się, że kwiaty urzekają nie tylko ogrodników, producentów, którzy tworzą coraz to nowsze gatunki, ale również artystów. Jednym z przedstawicieli najwybitniejszych francuskich malarzy XIX wieku, zwanym „ojcem sztuki nowoczesnej” był Edouard Manet. Niestety malarz ten jest często mylony z Monetem. W XIX wieku we Francji tematykę i sposób malowania wyznaczały założenia Akademików, hołdujących sztuce antyku. Manet należał do pierwszych artystów, którzy zbuntowali się przeciw regułom sztuki akademickiej. Uważany jest za prekursora epoki impresjonizmu, bo to właśnie impresjoniści przejęli od niego dynamiczny sposób malowania, ostre naturalne oświetlenie oraz bardzo śmiałą kolorystykę. Obrazy tego artysty, które zyskały na sławie, a przedstawiały kwiaty, to: Edouard Manet – Biały bez w kryształowym wazonie, Edouard Manet – Piwonie, Edouard Manet – Kuklik i powojnik w wazonie.
Claude Monet

Opis

Nazwa Oryginalna
Bouquet of Sunflowers

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password