Kobieta jako kwiat

Zapytaj o cenę obrazu
Kobieta jako kwiat Kobieta jako kwiat

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji
Portret wg Picassa. Kolorowy, świetna propozycja dla nowoczesnego wnętrza.
Fresk Słowo fresk wywodzi się od włoskiego "fresco" co oznacza świeży, a to bezpośrednio dotyczy właśnie tej techniki malarskiej. Polega ona na pokrywaniu mokrych ścian, a dokładniej tynku, określonym rodzajem farb, odpornym na działanie wapnia. Potocznie freskami nazywa się wszystkie malowidła, powstałe na ścianach bez względu na użytą technikę podczas tworzenia dzieła. Czytaj dalej "Fresk" Âť Dominika - 10-09-2012 Akryl Jedną z popularnych technik malarskich jest malarstwo akrylowe, przy którym stosuje się farby akrylowe. Artyści poszukujący alternatywy dla malarstwa olejnego korzystali właśnie z malarstwa akrylowego. Technika ta jest wygodniejsza do akwareli lub gwas
Portret wg Picassa. Kolorowy, świetna propozycja dla nowoczesnego wnętrza.
Fresk Słowo fresk wywodzi się od włoskiego "fresco" co oznacza świeży, a to bezpośrednio dotyczy właśnie tej techniki malarskiej. Polega ona na pokrywaniu mokrych ścian, a dokładniej tynku, określonym rodzajem farb, odpornym na działanie wapnia. Potocznie freskami nazywa się wszystkie malowidła, powstałe na ścianach bez względu na użytą technikę podczas tworzenia dzieła. Czytaj dalej "Fresk" Âť Dominika - 10-09-2012 Akryl Jedną z popularnych technik malarskich jest malarstwo akrylowe, przy którym stosuje się farby akrylowe. Artyści poszukujący alternatywy dla malarstwa olejnego korzystali właśnie z malarstwa akrylowego. Technika ta jest wygodniejsza do akwareli lub gwaszu. Farby akrylowe dostępne są w różnych formach. Farby o konsystencji zawiesin pozwalają na tworzenie obrazów na papierze, co przypomina nieco malarstwo akwarelowe. Czytaj dalej "Akryl" Âť Dominika - 7-09-2012 Tempera Jedną z popularniejszych obecnie technik malarskich jest malarstwo temperowe. Metoda znana od starożytności ponownie wraca do łask. A to za sprawą praktycznych farb. Malowanie farbami temperowymi nie wymaga wcześniejszego gruntowania, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Ponadto farby schną stosunkowo szybko. Dobrze pokrywają zarówno płótno, jak i deskę czy zwykły papier. Najwięcej dzieł, wykonanych techniką temperową powstało w okresie średniowiecza. Czytaj dalej "Tempera" Âť Dominika - 29-08-2012 Olej Malarstwo to główna dziedzina sztuki, która od zarania dziejów towarzyszy ludzkości. Techniki malarskie można mnożyć, jest ich bardzo wiele. Każda z nich ma za zadanie pokazać indywidualna wizję i styl artysty. Jedną z popularniejszych technik malarskich jest wykorzystywanie farb olejnych. Czytaj dalej "Olej" Âť Dominika - 1-08-2011 Kolaż Jedną z popularnych technik artystycznych jest kolaż. Główną zasadą tej techniki jest łączenie ze sobą różnych materiałów tak, by stworzyć ciekawą kompozycję. Do kolażu używa się gazet, tkanin, fotografii oraz niewielkich przedmiotów. Czytaj dalej "Kolaż" Âť Dominika - 29-06-2011 Gwasz Gwasz jest kryjącą farbą wodną, podobną do akwareli. Z tym, że do produkcji gwaszu, oprócz kryjącego pigmentu, wykorzystuje się dodatkowo biel kryjącą lub kredę oraz glicerynę, dzięki której farba jest bardzo dobrze rozpuszczalna. Spoiwem w gwaszach jest guma arabska lub dekstryna. Czytaj dalej "Gwasz" Âť Dominika - 24-11-2010 Akwarela Istnieje wiele różnych technik malarskich. Jedną z popularniejszych jest akwarela. Wśród malarzy określana jest jako technika dla twardzieli. Wynika to z faktu, iż na efekt końcowy wypływ mają zarówno umiejętności artysty, jak i wybór odpowiedniego materiału. Przedstawicielem tego rodzaju sztuki jest m.in. Julian Fałat.

Opis

Nazwa Oryginalna
Woman with a Flower

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password