Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Czarno-fioletowy

Autor: Wassily Kandinsky

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 90cm
wysokość: 90cm

Opis obrazu

Kopia obrazu Czarno-fioletowy Wassily Kandinsky Piękny, robiący wstaniałe wrażenie obraz, w formacie 90x90cm. Przeważają brązy, czerń i fiolet.
Doskonale pasuje do przestronnych, nowoczesnych wnętrz. Soczyste, kolory, dopracowane szczegóły obrazu. Obraz posiada zamalowane boki, można go powiesić na ścianie bez ramy.

Obraz namalowany laserunkowo, nałożonych jest kilka obfitych warstw farby, bardzo precyzyjnymi pędzlami stylonowymi.

Obraz gotowy do kupienia, wysyłka w ciągu ok 3-4 dni roboczych.
To jedno z najsławniejszych dzieł Wassily Kandinsky'ego.

Abstrakcjonizm Malarstwo abstrakcjonistyczne narodziło się Rosji na początku dwudziestego wieku. Prekursorem abstrakcjonizmu w malarstwie był Wassily Kandinsky, jednak samo pojęcie abstrakcji w sztuce i nie tylko towarzyszyło ludziom od zawsze. Sztuka abstrakcyjna to wykluczenie wszelkiego rodzaju form – ram mających na celu określanie przedmiotów, perspektyw i skal. Malarze i inni artyści tego okresu odrzucili właśnie od lat przyjęte nazwy do określonych kształtów i np. linię zastąpili plamą lub pion-poziomem. Abstrakcjonizm narodził się z kilku znanych już kierunków sztuki: kubizmu, futuryzmu i impresjonizmu, czyli nurtów bardzo do siebie podobnych. Także najwięksi przedstawiciele abstrakcjonizmu zaczynali, jako twórcy tych trzech kierunków. Kandinsky, Akwarela abstrakcyjna, 1910 Pierwszy obraz abstrakcjonistyczny to dzieło Kandinskiego pt. „Akwarela abstrakcyjna”, a najbardziej znany twórca tego nurtu to Edvard Munch (znany głównie jako twórca ekspresjonistyczny słynnego obrazu „Krzyk”), przedstawiciel tzw. abstrakcjonizmu niegeometrycznego, a dokładniej ekspresjonizmu abstrakcyjnego. Do abstrakcjonizmu niegeometrycznego zalicza się też: kinetyzm, malarstwo barwnych płaszczyzn. Do abstrakcjonizmu geometrycznego zaliczamy suprematyzm, De Stijl, minimal art, optical art, konstruktywizm, neoplastycyzm i szkołę Bauhaus.Poszczególne te nurty związane są z różnego rodzaju narodowościami i ugrupowaniami malarzy, jakie zawiązywały się w poszczególnych krajach europejskich.

Obraz sprzedaję bez ramy, jednak możliwe jest, za dopłatą, oprawienie obrazu w ramę widoczną na zdjęciu, w dowolnym kolorze. Ramy są na innych moich aukcjach.
Paczka solidnie zapakowana. Mozliwy odbiór osobisty u mnie w pracowni, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Doskonały obraz do biura , salonu, czy pokoju nastolatka:-)

Inne obrazy, moje autorskie, także kopie Mistrzów na zamówienie, wg życzenia Klienta :-)

Zapraszam na mój blog o malarstwie: www.blog.obrazy.org

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.