Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Słoneczniki, bukiet 15 kwiatów

Autor: Vincent van Gogh

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 70cm
wysokość: 80cm

Opis obrazu

Jeden z najbardziej zanych obrazów van Gogha. Inspirowany bukietem słoneczników malowanych wcześniej przez Claude,a Moneta. Wyrazista faktura farby, kolorystyka tła zielonkawa, morska. Widoczne z bliska detale, grubo kładziona farba.

Obraz dostępny od zaraz. Wysyłka w ciągu ok 3 dni roboczych.

Inne wielkości obrazu, dostępne sa na zamówienie.
Jeden z najczęsciej zamawianych przez Klientów obrazów - jako prezent dla bliskiej osoby, dla Szefa lub pracownika firmy, do biura, jako upominek.

Cena obrazu bez ramy. Możliwe oprawienie w ramę w dowolnym kolorze, złotym, brązowym, orzech, sosna, palisander, mahoń lub inne.


Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.