Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Portret Księżnej de Salle

Autor: Tamara de Lempicka

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 50cm
wysokość: 85cm

Opis obrazu

Portrety. Na płótnach Tamary Łempickiej niewiele jest tła. Postać zajmuje wieksza częśc obrazu, kompozycyjnie wręcz rozpierając, nie mieszczac sie w ramy. Tu przedstawiona amazonka, rozpiera obraz, widać jej siłe charakteru, moc, podkreślona jeszcze nonszalancka, niemal męska pozą, butami oficerkami, strojem meskim, rzadko ubieranym w tamtych latach przez kobiety. Portretowane osoby ukazuja swój temperament, eleganckie, lodowate wizerunki zamawiali u niej nie tylko noworysze, także wschodnioeuropejska arystokracja , jak Książę Gabriel - zabójca Rasputina, pisarze, ludzie nauki. Malarka nie unikała powtórzeń kompozycji, jednak każdej z portretowanej postaci nadawała rys indywidualizmu. Księżną de la Salle, sportretowała stojaca na czerwonym dywanie, w stroju do jazdy konnej. Sławna francuska lesbijka, jej ciało kontrastuje z chaosem tła. Teatralnośc przedstawienia podkreslona została mocno udrapowana tkaniną, kotarą, oraz fragmentem klasycznej kolumny.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.