Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Kobieta w niebieskiej sukni z mandoliną

Autor: Tamara de Lempicka

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 60cm
wysokość: 100cm

Opis obrazu

Portret młodej kobiety grającej na mandolinie. Suknia w kolorystyce ultramaryny i kobaltów, granatów. Ciało wygładzone precyzyjnymi pędzlami, wlele warstw nałożonej laserunkowo farby, żeby na obrazie wyszła głębia.

Dama w niebieskiej
sukni z gitarą wygląda jak antyczna bogini. To współczesna Erato, opiekunka poezji miłosnej, która wydaje sie unosic nad nowoczesna metropolią. Podobnie jak w starozytnych posagach, na sprężyste ciało modelki, Tamara Lempicja nałożyła "mokrą", lejaca sie tkanine satynową, która zdradza wdzieki kobiety. Malarka fetyszyzuje tutaj rece dziewczyny, dłonie, grajace na mandolinie. Ciało modelki przedstawione w erotyczny sposób, wygięte, pełne wdzięku.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.