Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Cztery nagie kobiety ( Cztery akty)

Autor: Tamara de Lempicka

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 60cm
wysokość: 100cm

Opis obrazu

Akt, nagie kobiety, wijące się w uniesieniu ciała w formie nieco kubistycznej.
Cztery akty.
Tamara Lempicka śmiało maluje kobiece akty. Powszechna w tym czasie akceptacja hedonizmu, zapewniła niedwuznacznie erotycznym obrazom entuzjastyczne przyjęcie - nagie ciała były popularne w życiu i w sztuce.Tamara była entuzjastka kobiecego ciała, zapraszała do pracowni intrygujace kobiety. Z niektórymi z nich łaczył ja romans, czego artystka nigdy nie ukrywała. Namiętność popychała ją w ramiona kobiece, co zaowocowało później coraz ciekawymi formalnymi rozwiazaniami w jej pracach. "Amazonki", jak nazywano wówczas lesbijki, szczelnie wypełniaja przestrzeń obrazu Cztery Akty. Klasyczne piekno, graniczy z obsesją, konwulsyjne ruchy, ciasno splecione ciała, agresywna nagość. Zatracone kobiety przypominaja lunatyczki, wijąc sie, tworza krąg. Zmysłowo rozchylaja karminowe usta, maja maslany, nieobecny wzrok.Rzeźbione ciało o pełnych kształtach, szczególnie linia brzucha, powołuja na myśl wizerunki prehistorycznych Wenus. Masywne ramiona, malowane bryłowo, kubistycznie, zasłaniaja częśc głowy modelki. Oczy pozbawione źrenic, napiete mięśnie twarzy, zapadniete policzki, podkreślaja namietne uniesienie.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.