Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Autoportret w zielonym bugatti

Autor: Tamara de Lempicka

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 60cm
wysokość: 80cm

Opis obrazu

Najbardziej znany obraz, Autoportret Tamary Lempickiej. Kolorystyka, albo zielonosci, morski kolor, albo wpadający w błekit, a nawet kobalt, do wyboru. Autorka przedstawia sama siebie, jako kobiete niezależną, wyzwoloną, zamożną, wręcz frywolną. Delikatne światło, wygładzone powierzchnie.
Wokół dzieła powstało wiele legend, częsciowo spreparowanych przez samą artystkę. Łempicka nigdy nie miała samochodu Bugatti. W czasach, gdzy dzieło powstawało, jeździła żółtym renault. Pomysł na obraz zrodził sie podczas pobytu w Monte Carlo, gdzie przypadkowo poznała redaktora modnego wówczas magazynu "Die Dame".
Gdy przedstawiała mu się jako artystka z Paryża, zaproponował jej wykonanie okładki do pisma - autoportret we wnętrzu szykownej maszyny. Zarówno portret artystki, jak i portret auta - symbolu szybkości, wyzwolenia nowoczesnej amazonki.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.