Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Tancerka

Autor: Gustav Klimt

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 95cm
wysokość: 150cm

Opis obrazu

Tancerka, Gustaw Klimt.
Jak wiele innych obrazów Klimta, powstałych w ostatnim okresie życia artysty, Tancerka ma w sobie blask, łagodność i miękkość, które to cechy były czymś nowym w jego sztuce. Bogata dekoracja, oparta na motywach roślinnych, wyparła tu całkowicie geometryczne ornamenty, złocenia w okresu wcześniejszego.
Ta praca jest hołdem złożonym kwiatom, w większym stopniu, niż jakakolwiek inna praca Klimta. Kobieta trzyma w dłoni bukiet żonkili. Obfitość kwiatów pojawia się tez na draperii wiszącej za jej plecami, na tkaninie, którą kobieta jest owinięta, jak i na stole - w innej formie.
Chociaż kolory otaczają modelkę zewsząd, ona nie ginie pod ich natłokiem. Miękkość płatków, jasne formy, sprawiają zaś, że obraz ma zupełnie inny charakter, niż np. Spełnienie. Można sie dopatrzeć tu nawiązań do sztuki japońskiej, którą byli zafascynowani rzemieślnicy i malarze awangardowi z końca XIX i początku XX w. (również Impresjoniści).

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.