Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Słonecznik - pejzaż w ogrodzie

Autor: Gustav Klimt

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 110cm
wysokość: 110cm

Opis obrazu

Klimt zaczął malować pejzaże dopiero w wieku 35 lat. Malował je w czasie wakacji, dlatego przeważnie przedstawiały miejsca wypoczynku bogatych Wiedeńczyków. Choć malowanie pejzaży traktował jako zajęcie dodatkowe i zajął się nim stosunkowo późno, pejzaże stanowią pokaźną część jego dorobku. Jest ich ponad pięćdziesiąt, a tym samym stanowią jedną czwartą wszystkich dzieł malarskich Klimta zachowanych do dzisiaj. Chociaż malował krajobrazy w plenerze, daleko im do impresjonistycznej wrażliwości. Cechuje je brak postaci ludzkich, strukturalna solidność i dekoracyjność. Ciekawe, że prawie wszystkie pejzaże są kwadratowe, co jest rzadkością w tej kategorii malarstwa.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.