Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Ogród ze słonecznikami

Autor: Gustav Klimt

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 110cm
wysokość: 110cm

Opis obrazu

Ogród wiejski Artysty Klimta, był całkowicie zarośnięty kwiatami. Malowanie kwiatów, stanowiło dla tego malarza formę wypoczynku. Płótno standardowe dla tych tematów, w kształcie kwadratu. Skupiając się na kępie słoneczników, gęsto zarośniętych nasturcji i nagietek (kwiaty pomarańczowe), białych chryzantemach i fioletowych, różnorodnych astrach, powojach, gożdzikach - Klimt nie namalował horyzontu, czy jakiegokolwiek punktu w przestrzeni, który umożliwiałby ich dokładniejsza lokalizację. Stworzył obraz kipiący życiem, nadzwyczajny, kolorowy, trochę halucynogenny. Kolorystyka i precyzja wykonania sprawią wrażenie, że obraz jest jak mozaika. Swieżość i prostota tematu różnią to płótno od prac miejskich, wyrafinowanych, dekoracyjnych Klimta.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.