Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Muzyka - Music I

Autor: Gustav Klimt

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 80cm
wysokość: 60cm

Opis obrazu

Obraz o niesamowitej aurze, dający ciepły, kojący nastrój. Liczne złocenia.
Temat obrazu zaczerpnięty z klasycznej Grecji, atmosfera romantyczna analogią do dzieł innych, ówczesnych malarzy, twórców. Jednak wykorzystanie dużych, złocistych powierzchni pozbawionych głębi, jest zupełnie oryginalne. Jest to pierwszy obraz, w którym artysta posłużył się złotem. Klimt stworzył następne dwa dzieła ściśle związane z pierwszym. Muzyka II zniszczony w czasie drugiej wojny światowej, stanowił część serii przeznaczonej do sali w rezydencji przemysłowca Nicolasa Dumba - przeznaczonej do muzykowania.
Grająca kobieta ma na głowie delikatną opaskę, ozdobę typową w starożytności. Gra na instrumencie zwanym kitara (kithara), który był w starożytnej Grecji najpopularniejszy. Częstym elementem starożytnych rzeźb, jest groteskowa maska, ustawiona przez Klimta po lewej stronie obrazu. Z prawej strony wyrzeźbiony Sfinks - stworzenie mitologiczne z ciałem lwa i głową kobiety - wcielenie tajemnej wiedzy.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.