Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Judyta II

Autor: Gustav Klimt

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 50cm
wysokość: 100cm

Opis obrazu


Kopia obrazu (reprodukcja) - obraz olejny malowany ręcznie, na zamówienie.
Namaluję obraz w wybranym przez Państwa wymiarze, proszę o kontakt: emi@obrazy.org lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów i ceny do danej wielkosci obrazu. Autorka, Emilia Czupryńska.
Obraz olejny namalowany na płótnie, naciągniętym na sosnowy blejtram. Boki obrazu są zamalowane. Obraz można powiesić bez obramowania, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, oprawię obraz w ramę w dowolnym kolorze.

Liczne złocenia i srebrzenia. Obraz bardzo bogaty, z przepychem, pasuje do stylowych mebli, jak i do nowoczesnego wnętrza. Zdjęcie przedstawia rzeczywisty obraz.

Gustav Klimt Malarstwo Gustav Klimt Rysunki Obrazy są wyrazem twórczej artysty, który w różnych formach zostały pociągający miłośników sztuki od wieków. Gustav Klimt muzeum wirtualne muzeum malarstwo zaprezentuje najpiękniejsze dzieła sztuki lub obrazy z Klimt artysta, słynny austriacki malarz secesyjny, który w trakcie jego trwania stworzył kilka wzrok i bezbłędnie realistyczne obrazy. Beethoven Frieze, Stoclet Frieze, Litzlberg nad jeziorem Attersee obrazach są jednymi z najbardziej cenionych obrazów dzieł sztuki Klimt, które można znaleźć w Klimt muzeum. Internetowa galeria Klimt Pocałunek wyświetla obraz Klimta, piękny tradycyjny obraz olejny znany najbardziej szczegółowe, kolorowe i najlepszym wyrazem kobiecej kompozycji modelu wykonane w malowanie stosowanych warstw złotem. Muzeum ukazuje Państwu najlepsze z Gustav Klimt rysunków w tym obrazy, olej na obrazach, obrazy mozaikowe koszyka i olej na płótna Klimta. Dzięki wyjątkowej tożsamości i sławie tych obrazów zostały one wytłoczone na zegarki, zegarki LAKS wyprodukowane przez znaną austriacką firmę. Zegarki z Gustav Klimt sztuki są rzadkie przedmioty kolekcjonerskie, ponieważ z limitowanej edycji i znaczenie prezentowanych zdjęć. Dla tych, którzy chcą kupić Klimt zegarki można znaleźć te w Klimt sklepu, który ma pewne nadzwyczajne kolekcje zegarków LAKS z dzieł sztuki z Gustav Klimt Claude Monet, Auguste Renoir i Vincenta van Gogha do Leonardo da Vinci, Botticelli i Michał Anioł. Więcej szczegółów na temat malarstwa i zegarków, prosimy zwiedzić stronę.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.