Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Judyta I

Autor: Gustav Klimt

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 50cm
wysokość: 100cm

Opis obrazu

Kopia obrazu (reprodukcja) Judyta, wg Klimta - obraz olejny malowany ręcznie, na zamówienie.

Liczne złocenia i srebrzenia. Obraz bardzo bogaty, z przepychem, pasuje do stylowych mebli, jak i do nowoczesnego wnętrza. Zdjęcie przedstawia rzeczywisty obraz. Możliwa oprawa w złotą ramę.

Judyta i Holofernes (Judyta I)
Jeden z najwybitniejszych obrazów Klimta, w przewrptny sposób podejmujący wątek femme fatale. Wątek taki był wiodącym w epoce fin de sience'u. Temat zaczerpnięty z Biblii. Judyta była żydowską bohaterką, która przedostała sie do obozu wrogiego generała Holofernesa, uwiodła go, i kiedy zasnął, ucięła mu głowę. W sztuce często Judyta symbolizowała zwycięstwo cnoty nad grzechem, ale tutaj, przedtstawiana jest z deliktną zmysłowością - przez co często mylona jest z Salome, biblijną kusicielką, która kazała ściąć Jana Chrzciciela.
Austriacki pisaż z tego okresu, Felix Salten, stworzył pamiętny opis tegoż obrazu, podkreślając, że ukazana przez Klimta jest kobietą mu współczesną, a nie Judytą biblijną.


Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.