Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Szał uniesień- Władysław Podkowiński

Autor: Emilia Czupryńska

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 75cm
wysokość: 110cm

Opis obrazu

Obraz olejny ręcznie malowany - kopia obrazu na zamówienie.

Oryginalny format obrazu, to 310x275cm. U mnie można zamówić okopię począwszy od formatu około 80x80cm, 100x100cm, 120x120cm, 150x150cm, az do około 3x3m.

Szał uniesień to najbardziej znany obraz impresjonisty, Mistrza Podkowińskiego. Uważany przez znawców sztuki, za pierwszy obraz okresu symbolizmu. Symbolizuje namiętność, erotyczne uniesienia. Jest to akt kobiety, siedzącej na grzbiecie oszalałego, karego ogiera, stającego dęba. Pięknie uchwycony jest tutaj kontrast, pomiędzy nagim, gładkim, zaokrąglonym ciałem kobiecym, jasnym, prawie białym, a czernią końskiej sierści. Rude, lśniące włosy kobiety, splatają się z czarną grzywą końską. Zwierz e toczy piane z pyska, ma rozdęte chrapy, Ma otwarty pysk, wysunięty język.

Dość ograniczona, monochromatyczna paleta barw, zawiera głównie czerń, brązy, zieleń, szarości - w kontasście z bielą i żółcieniami. Obraz olejny , dzieli się na część ciemną i jasną.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.