Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Piękna Rafaela

Autor: Emilia Czupryńska

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 90cm
wysokość: 70cm

Opis obrazu

Obraz przedstawiajacy muzę Lempickiej - Piiękną Rafaellę. Dostępny do wysyłki.

TAMARA NA NOWYM KONTYNENCIE
Początkowo USA ciepło przyjęło artystkę i jej twórczość. Łempicka zadbała o dobre, pokazowe wejście na nowy kontynent i przez 10 lat brylowała w towarzystwie, blisko zaznajamiając się między innymi ze słynną aktorką Gretą Garbo. Po jakimś czasie jednak trendy w sztuce się zmieniły, a Tamara nie nadążała za nimi. Zaczęła być passe. To ją bardzo frustrowało.
Po śmierci drugiego męża w 1962 roku, Łempicka przeniosła się do Houston. Tam, pomimo pozytywnego przyjęcia jej kolejnych prac, zrezygnowała ostatecznie z ich wystawiania. Kilkanaście lat później przeniosła się do Cuernavaca, gdzie zmarła we śnie w 1980 roku. Jej ciało zgodnie z jej życzeniem zostało skremowane, a jej prochy rozrzucono nad wulkanem Popocatepetl.

TWÓRCZOŚĆ ŁEMPICKIEJ ZNOWU W MODZIE
Ostatnio rozkwita na nowo moda na dzieła tej polskiej artystki. Szczyci się ich posiadaniem wiele wybitnych sław. Szkoda, że w Polsce jej twórczość jest tak mało znana, a jej obrazy kurzą się w magazynach.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.