Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Bambusy - dyptyk lub tryptyk

Autor: Emilia Czupryńska

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 50cm
wysokość: 100cm

Opis obrazu

ĄĘĆŚŻŹŃŁÓ
Ożywcze, szybko rosnące bambusy namalowane ręcznie, jako dyptyk, tryptyk, poliptyk. Wiosenne, jasne kolory soczystej zieleni. Możliwe jest namalowanie obrazu w innej kolorystyce, ciemnej zieleni, w brązach, a nawet ze złotem lub jako motyw orientalny np. burgund lub w czerwieniach.
Obrazy te nadają wnętrzu niestamowitą, życiową energię i pobudzają do działania, oddaję w nich część swoich dobrych emocji :) Żaden z tych obrazów się nie powtórzy, układ liści będzie różny a zarazem, powieszone przy sobie, będą do sieie pasowały.

Cennik tego obrazu w zależności od ilości płócien... np dyptyk 50*100cm x 2 szt - 900zł
tryptyk, 50*100cm x 3 szt, 1300zł i tak dalej.
Wielkość obrazów i cena do uzgodnienia indywidualnie. Możliwe namalowanie obrazu na różnych formatach podobrazi, w różnych układach do przewieszania.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.