Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Gwiazda (Tancerka na scenie)

Autor: Edgar Degas

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 60cm
wysokość: 80cm

Opis obrazu

"Kiedy zobaczycie ten obraz Degasa, nie musicie juz iśc do opery" - pisał Georges Riviere.
Niewieloma pociągnieciami pędzla, Degas oddaje atmosferę na scenie i wdzięk, z jakim tańczy gwiazda spektaklu. Swietkista, lekka, tiulowa sukienka.

Degas często malował grupy tancerek w czasie prób lub w chwilach odpoczynku za kulisami. W tej pracy natomiast skupił się na przedstawieniu na scenie primabaleriny, będącej prawdziwym uosobieniem kobiecej urody. Nietypowe spojrzenie z góry podkreśla wdzięk i elegancję jej ruchów. Na uwagę zasługuje też mistrzostwo, z jakim malarz uchwycił zwiewność białego stroju dziewczyny, ożywionego czarną wstążką na szyi oraz delikatnymi plamami żółcieni i czerwieni, którymi odmalował kwiaty.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.