Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Czesząca się kobieta

Autor: Edgar Degas

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 60cm
wysokość: 70cm

Opis obrazu

Kopia obrazu (reprodukcja) - obraz olejny malowany ręcznie, na zamówienie. Akt impresjonistyczny.
Namaluję obraz w wybranym przez Państwa wymiarze, proszę o kontakt: emi@obrazy.org lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów i ceny do danej wielkosci obrazu. Autorka, Emilia Czupryńska.
Obraz olejny namalowany na płótnie, naciągniętym na sosnowy blejtram. Boki obrazu są zamalowane. Obraz można powiesić bez obramowania, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, oprawię obraz w ramę w dowolnym kolorze.

Liczne złocenia i srebrzenia. Obraz bardzo bogaty, z przepychem, pasuje do stylowych mebli, jak i do nowoczesnego wnętrza. Zdjęcie przedstawia rzeczywisty obraz. Malarstwo figuratywne Jednym z nurtów w malarstwie, który również rozwijał się w rzeźbiarstwie, był figuratywizm. Jego podstawową cechą było odwzorowywanie wszelkich obiektów w ich naturalnych wymiarach. Dotyczyło to zarówno rzeczy martwych, jak i organizmów żywych. Malarstwo figuratywne można uznać za odwrotność sztuki abstrakcjonizmu. Na przestrzeni dekad sztuka zmieniała swoje oblicze, czerpiąc z kolejnych trendów artystycznych w zależności od miejsca. Malarstwo figuratywne rozwijało się zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie. Figuratywizm rozwinął się w pierwszej połowie XX wieku. Ponownie wrócił do łask, choć w odświeżonej formie, w latach siedemdziesiątych. Tematyką dzieł malarstwa figuratywnego było przede wszystkim życie w mieście i rozrywki jego mieszkańców. Na obrazach widać mocno zaznaczane kontury i intensywne kolory. Artyści nie bali się łączyć ze sobą różnych aranżacji. Charakterystyczne jest także bogactwo kompozycji i kontrolowany chaos na obrazie, zmuszając do refleksji nad zamysłem autora. Francis Bacon, Autoportret, 1973 Malarstwo figuratywne to portrety ludzi znanych i nieznanych. Na pracach często dostrzec można odwołanie do powszechnie znanych motywów społecznych. Przede wszystkim jednak figuratywizm to malarstwo industrialne, przedstawiające ogrom nieustannie powstających aglomeracji. Przykładowe dzieła tego nurtu to: „Avoirdupois”, „Fińska sauna”, ” Long Island”, “Girl Pulling Back Hair”. Cechy figuratywizmu W drugiej połowie XX wieku część malarzy wróciła do zasad figuratywizmu. Na pierwszym miejscu stawiano wewnętrzne przeżycia człowieka. Ludzkie troski przedstawiano za pomocą różnorodnych deformacji i symboli. Przedstawicielami ekspresyjnego figuratywizmu byli: Francis Bacon, Alberto Giacometti, Rufino Tamayo, Jean Dubuffet, Willem de Kooning oraz Antonio Saura. W kolejnych latach nurt ten rozwijał się za pośrednictwem takich malarzy jak: Guillermo P�rez Villalta, Willem de Kooning, Jackson Pollock, Conrad Marca-Relli, Larry Rivers, Grace Hartigan, Elaine de Kooning, Balcomb Greene, Robert de Niro, Fairfield Porter oraz Jan M�ller.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.