Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Słoneczny ogród

Autor: Cristian Sommer

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 70cm
wysokość: 90cm

Opis obrazu

Kolaż jako technika malarska, jedna z popularnych technik artystycznych. Główną zasadą tej techniki jest łączenie ze sobą różnych materiałów tak, by stworzyć ciekawą kompozycję. Do kolażu używa się gazet, tkanin, fotografii oraz niewielkich przedmiotów. Wszystko naklejane jest na płótno lub papier przy pomocy mocnego kleju. Obraz uzupełniany jest tradycyjnymi technikami, czyli malowany farbą olejną lub farbą akrylową. Kolaż znany był już w starożytnych Chinach. Pierwsze dzieła tego typu powstały około 200 r. p.n.e. Sam termin „kolaż” wywodzi się z francuskiego słowa „coller”, oznaczającego klej. Dlatego często spotykany jest również zapis właśnie z języka francuskiego – collage. Do powszechnego użycia został wprowadzony przez Georgesa Braque’a oraz Pabla Picassa. Jednym z najbardziej znanych dzieł w formie kolażu jest obraz Pabla Picassa, ukończony w 1911 – „Martwa natura z plecionym krzesłem”. Kolaże tworzyli także Majid Farahani oraz Duman Morais. Cały czas jest jednym z chętniej wykorzystywanych przez artystów metod wyrażania się w sztuce, także nowoczesnej. Kolaże wykonywali: futuryści, surrealiści, dadaiści, konstruktywiści.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.