Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Sroka

Autor: Claude Monet

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 110cm
wysokość: 70cm

Opis obrazu

Jeden z najbardziej znanych obrazów Clauda Moneta. Pejzaz zimowy. Sroka na płocie. Kolorystyka stonowana, monochromatyczna, jedno z najbardziej poetyckich płócien Mistrza. Młody artysta posiadł juz umiejętność notowania wrażeń przelotnej chwili.

Śnieg dla impresjonistów należał do tematów pozwalających równie precyzyjnie jak woda, rejestrowac efekty załamania światła. Umożliwiał studium nieskończenie rozmaitych odcieni, zależnych odcieni, zalżnych od jasności nieba tęczowych barw wywołanych przez rozszczepione promienie słońca, cieni.
Claude Monet i Alfred Sisley byli pod urokiem zaśnieżonych krajobrazów, podczas gdy Cailebotte i Pisarro, woleli badac przemienay światła na śniegu w zróznicowanej i ciasnej przestrzeni miejskiej. Także i te studia doprowadziły do ukazania rzeczy wczesniej niedostrzegalnych. Pejzaże Sisleya, zbudowane z prawie nieuchwytnych odcieni bieli z domieszkami szarosci i błękitu, wywołuja nastrój poetyckiej melancholii. W tle często występuja gdzies w dali małe postacie, ciemne plamy w nieskonczonej bieli.
Bardziej analitycznie nastawiony Monet, odtwarza optyczne zjawisko atmosferyczne, w szerszej gamie kolorystycznej, stara sie zdefiniować każdą odmianę snieżnego puchu, o różnych porach dnia.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.