Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Droga przez ogród

Autor: Claude Monet

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 90cm
wysokość: 90cm

Opis obrazu

Kopia obrazu.
Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie. Każdy format.
Cena obrazu bez ramy. Posiada zamalowane boki, jednak możliwe jest dodatkowe oprawienie obrazu w ramę.
Powyżej prezentuję rzeczywiste zdjęcie namalowanego obrazu :-)Piękny impresjonistyczny pejzaż olejny dla Twojego domu. Impresjonizm, nastrój, soczysta kolorystyka, kontrasty pomiędzy słońcem i cieniem. Bogactwo kwiatów, przepyszny ogród Moneta. Taki olej na płótnie wzbogaca wnętrze, salon, sprawia wrażenie powiększenia pomieszczenia, daje odpoczynek i specyficzne, słoneczne okno na świat.

Kwiaty w nurcie impresjonizmu. Jednym z głównych twórców impresjonizmu w sztuce był francuski malarz – Claude Monet. Od tytułu jego obrazu – „Impresja, Wschód słońca”, powstała nazwa całego nurtu w malarstwie XIX wieku. Impresjoniści specjalizowali się w utrwalaniu przelotnego wrażenia światła oraz koloru, a obrazy musiały być malowane w dość szybkim tempie, ze względu na stale zmieniającą się przyrodę i to co się w niej dzieje. Mniejszy nacisk w obrazach kładli na kształt, przestrzeń i bryłę. Monet był najbardziej reprezentatywnym przedstawicielem impresjonistów. Przy pomocy barw i kolorów starał się odtwarzać świat przepełniony światłem i cieniem. Najbardziej znane jego obrazy to: Claude Monet – Słoneczniki, Claude Monet – Nenufary, Claude Monet – Chryzantemy, Claude Monet – Wazon z chryzantemami, Claude Monet – Wazon z malwami

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.