Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Gepardy

Autor: Casaro Renato

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:
Metoda malowania: ręczna
Rodzaj farb: olejne
Dostępność formatów: dowolna
Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości
szerokość: 120cm
wysokość: 90cm

Opis obrazu

Obrazy olejne gotowe i na zamówienie. Galeria Autorska ART-EMI. Galeria obrazów: www.obrazy.org , www.art-emi.pl Malarstwo, kwiaty, portrety, abstrakcje, pejzaże, kopie obrazów znanych Mistrzów. Wysyłka kurierem , cała Polska Ten obraz jest dostępny na zamówienie. Obraz olejny namalowany ręcznie będący kopią Wymiary obrazu (szerokość x wysokość). Technika wykonania: Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie. Płótno naciągnięte na drewniany blejtram o grubości 2 cm. Boki obrazu są zamalowane, dzięki czemu obraz nadaje się do powieszenia na ścianie. Powyższe zdjęcie (tak jak każde na stronie internetowej mojej galerii) jest rzeczywiste. To znaczy przedstawia namalowany przeze mnie obraz, który oferuję w sprzedaży.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.