Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Boris Vallejo

Artist - Boris Vallejo

Urodzony w Limie, Peru, Boris ukończył Krajową Szkołę Sztuk Pięknych w jego rodzinnym kraju, zanim wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w 1964 roku. Od tego czasu namalował wiele, wiele obrazów o tematyce fantasy, miał publikacje w każdym poważnym, liczącym się piśmie z science fiction / fantasy. Boris również ilustrował okładki płyt i książek, sztuki wideo i reklamy sztuki filmowej, plakaty do filmów, portrety znanych aktorów. Jego talent jest niesamowity, można by powiedzieć, że jest geniuszem w swojej dziedzinie. Niezwykle perfekcyjnie malował postacie ludzkie, nagie i półnagie kobiety, akty, sceny erotyczne – wojowniczki, mężczyzn, akty, rycerzy w zbrojach, demony, anioły, drapieżników, diabły, wojowników, pozaziemskie światy, pejzaże, fantazyjne stwory, smoki, kosmitów. Jego obrazy olejne są inspiracją do wielu filmów sf, jego wizje przewyższają najśmielsze zdjęcia. Malarstwo nowoczesne, precyzyjne, dokładne, wygłaskane, dopracowane.